ЗАДАЧІ НА РУХ У ПРОТИЛЕЖН Розв'яжи задачу. Задача 1. З одного пункту одночасно в про- тилежних

напрямках виїхали 2 ав- томобілі. Швидкість першого авто- 7 мобіля 81 км/год, а другого 9 швидкості першого. Яка відстань буде між ними через 2 год?

Ответы на вопрос

Отвечает Стрекаловская Милана.

Ответ:

S=288 км - расстояние между автомобилями через 2 часа

Пошаговое объяснение:

V1=81 км/ч

V2=(7/9)×V1

V2=63 км/ч

V=V1+V2

- скорость удаления

V=144 км/час

S=V×t

V=144 км/час

t=2 часа

S=288(км)