У притулку для птахів добова норма корму для ворони становить 5/7 маси її тіла. Скільки грамів

корму потрібно на тиждень вороні масою 700 г?

Ответы на вопрос

Отвечает Докучаев Кирилл.

1 д - 5/7 від 700 г

7 д - ?

1)700*\frac{5}{7} =\frac{700}{1} *\frac{5}{7} =\frac{100}{1} *\frac{5}{1} =500(г)-потрібно на добу 700 грамовій вороні

2) 500*7=3500(г)-потрібно на тиждень 700 грамовій вороні

Відповідь: 3500 г