На координатній прямій знайдіть таку точку, відстань від якої до точок А і В є рівними, якщо А(-6),

В(-9)​

Ответы на вопрос

Отвечает Соловьёва Аня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Дано: A(-6); B(-9)

Найти C(x).

x=(-6+(-9))/2=-15/2=-7,5 ⇒ С(-7,5) - точка, расстояния от которой до точек A и B равны.