За день Михайлик прочитав 42 сторінки, що становить 715 книжки. Скільки всього сторінок прочитав

Михайло

Ответы на вопрос

Отвечает Ведяков Евгений.
42 : 7 · 15 = 6 · 15 = 90 (стор.) — всього у книжці.

Відповідь: 90 сторінок.