3 Розв'яжи задачу. Ліхтарик коштує 8 гривень, а батарейка 4 гривні. У скільки разів більше заплати-

ли за 4 ліхтарики, ніж за 2 батарейки? На скільки менше заплатили за 2 бата- рейки, ніж за 4 ліхтарики? Скільки всього заплатили за 2 батарейки та 4 ліхтарики?​

Ответы на вопрос

Отвечает Рахметов Шокан.

Пошаговое объяснение:

1) 8*4=32(грн) заплатили за 4 ліхтарика

2) 4*2=8(грн) заплатили за 2 батарейки

3) 32:8=4(раза)

4) 32-8=24(грн)

5) 32+8=40(грн)