Помогите пж дам 30 балов Телевізор коштує 5700грн спочатку його ціну збільшили на 15% а потім

знизили на 20% Скільки коштує Телевізор?​

Ответы на вопрос

Отвечает Аришина Аня.

Пошаговое объяснение:

ответ: 5244

100%+15%=115%=1,15 часть

20%=0,2 часть

1)5700 \times 1.15 = 6555 \\ 2)6555 \times 0.2 = 1311 \\ 3)6555 - 1311 = 5244