Помогите с задачей! У квітковий магазин для продажу завезли 230 нарцисів, троянд - на 120 квіток

більше, ніж нарцисів, а ромашек - на 80 квіток меньше, ніж нарцисів і троянд разом. Скільки завезли ромашек?

Ответы на вопрос

Отвечает Конюхов Денис.

Ответ:

1) 230+120= 350(квітів)- троянд

2) 230+350= 580 (квітів)- нарцисів і троянд разом

3) 580-80= 500(квітів) - ромашок

Пошаговое объяснение:

Відповідь: завезли 500 ромашок