улиця Деребасівськс одна із головних в одесі щоб визначити її довжину в метрах утвори найбільше

можливе 3 цифрове число сума цифр якого дорівнює 13 додай до нього 5​

Ответы на вопрос

Отвечает Коробова Лиза.
9+4+0=13+5=945 наверное так