Поставте запитаня до задачі та розвяжіть іі. На консервному заводі виготовили 40 банок вишневого

соку і 50 таких самих банок виноградного соку причому виноградного соку було на 30 літрів більше ніж вишневого. Скільки.....?

Ответы на вопрос

Отвечает Сергеев Кирилл.

1) 50 - 40 = 10

2) 30 : 10 = 3

3) 3 × 40 = 120

4) 3 × 50 = 150