Гiпотенуза прямокутного трикутника дорiвнюе 5см а його площа 6см.Знайдiть катети цього трикутника.


Ответы на вопрос

Отвечает Колесникова Татьяна.

Ответ:

S= 30 см²

Объяснение:

с- гіпотенуза

S=(a*b)/2

с= 13 см;    а= 5 см;

b²=c²-a²

b² = 13² - 5²=169 - 25 = 144.

b=√144=12 см.

Находим площадь:

S= (12*5): 2= 60 : 2 = 30 см²