Знайдіть діаметр. кола якщо його радіус 16 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Титова Екатерина.
Діаметр визначається за формулою R2 тобто 16*2=32(см)
Отвечает Биргейм Ангелина.

Ответ:

D=32 см

Пошаговое объяснение: D=r*2

диаметр = радиус*2