Знайти площу круга якщо довжина кола яка його обмежує дорівнює 31,4 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Жуйкова Настя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

31,4=2nr , r=31,4/2×3,14=5см

S=nr2=3,14×5×5=78,5см2