2. Довжини прямокутного паралелепіпеда дорівнює 56 см, висота становить 5/7довжини, а ширина -3/4

Ширина висоти. Обчисліть об'єм паралелепіпеда. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлюк Христина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

56 * 5/7= 56 : 7 * 5= 40 см висота

40 * 3/4= 40 : 4 * 3 = 30 см ширина

об'єм паралелепіпеда дорівнює: 56 * 40 * 30= 67200 см³