Олена накреслила крейдою на дошці 8 кутів, а Дмитро 4 кути. Чергові випадково стерли з дошки 6

кутів. Скільки кутів залишилося на дошці? -​

Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Олег.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

8+4=12 кутив

12-6=6 кутив залишилось

Отвечает Ивасенко Ангелина.

1)8+4=12(кутів)-Олена і Дмитро
2)12-6=6(кутів)-випадково стерли