Обчисли площу прямокутника, якщо його периметр 40см, а довжина - 15см


Ответы на вопрос

Отвечает Гнатюк Данил.

Ответ:

15+15-две длины

40-30=10-две ширины

10:2=5-одна ширина

15*5=75 площадь