Познач знаменник дробу,чисельник якого дорівнює 42,а цей дріб дорівнює дробу 7/15


Ответы на вопрос

Отвечает Губарев Олег.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

 Нехай знам . дробу  х , тоді маємо :

    42/x = 7/15 ;  далі рішаємо пропорцію :

    х = ( 42 * 15 )/7 ;

    х = 90 .

В - дь  : знаменник дробу 90 .