Катер пливе зі швидкість 15 цілих 3/4 км на год.Яку відстать пропливе катер за 1 цілу 1/63


Ответы на вопрос

Отвечает Старцев Валерий.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

15 3/4 * 1 1/63 = 63/4 * 64/63= 64 /4 = 16 км таку відстань пропливе катер за 1 цілу 1/63