Пожалуйста помогите!!!д) 7 5/8+3 4/8=е) 2 2/5+3 3/5=​


Ответы на вопрос

Отвечает Досан Аманжол.

Д

Решение 1:

7 \frac{5}{8}  + 3 \frac{4}{8}  = 10 \frac{9}{8}  = 11 \frac{1}{8}

Решение 2:

7 \frac{5}{8}  + 3 \frac{4}{8}  =  \frac{61}{8}  +  \frac{28}{8}  =  \frac{61 + 28}{8}  =  \frac{89}{8}  = 11 \frac{1}{8}

Е

Решение 1:

2 \frac{2}{5}  + 3 \frac{3}{5}  = 5 \frac{5}{5}  = 6

Решение 2:

2 \frac{2}{5}  + 3 \frac{3}{5}  =  \frac{12}{5}  +  \frac{18}{5}  =  \frac{30}{5}  = 6

Отвечает Шагина Арина.

Ответ:

д)11 1/8 е)6

Пошаговое объяснение:

д)7 5/8+3 4/8=61/8+28/8(перетворили)=61+28(додаємо числівники, а знаменники залишаємо)=89/8 або 11 1/8 якщо скоротити

е)2 2/5+3 3/5=12/5+18/5(перетворили)=12+18(додаємо числівники а знаменники залишаємо)=30/5 або 6 якщо скоротити