При якому значення зминной значення виразу 3х-8 у 4 рази менше вид значення виразу 5х-7​


Ответы на вопрос

Отвечает Суханова Ольга.

Ответ:

3 4/7

Пошаговое объяснение:

4(3x-8)=5x-7

12x-32=5x-7

(12-5)x=32-7

x=25/7

x=3 4/7