Яке з мішаних чисел дорівнює дробу 85/13Варіант відповіді аА6 3/13 Б6 7/13 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Тарасова Настя.
85/13=6 7/13, ответ Б
Отвечает Верховный Далер.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

85/13 = 85 : 13 = 6 (ост. 7)

85/13 = 6. 7/13

Ответ: Б)