1) -8+11+(-5) 2) Знайдіть суму чисел: -8 і 13,7 3) Розв'яжіть рівняння х-8,6= -3,5 4) Знайди

значення виразу -6,34+10,77+(-6,77)–(-6,34) 5) Виконайте додавання –2 1/5+(-3,6) 6) –5/6+(–1/12)

Ответы на вопрос

Отвечает Зимин Денис.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) -8+11+(-5)= -8 +11-5= -13+11= -2

2) -8 +13,7= 5,7

3) х-8,6= -3,5

х= -3,5 +8,6

х= 5,1

4) -6,34+10,77+(-6,77) - (-6,34)= -6,34 +6,34 +10,77+(-6,77)= 4

5) -2 1/5+(-3,6)= -2,2 +(-3,6)= - 5,8

6) -5/6+(-1/12)= -10/12 +(-1/12)= - 11/12

Отвечает Московский Артём.

1)\; -8+11+(-5)=3-5=-2\\\\2)\; -8+13,7=5,7\\\\3)\; x-8,6=-3,5\\x=8,6-3,5\\x=5,1\\\\4)\; -6,34+10,77+(-6,77)-(-6,34)=\\=-6,34+10,77-6,77+6,34=4\\\\5)\; -2\frac{1}{5}+(-3,6)=-2,2-3,6=-5,8\\\\6)\; -\frac{5}{6}+(-\frac{1}{2})=-\frac{5}{6}-\frac{1}{2}=-\frac{5}{6}-\frac{3}{6}=-\frac{8}{6}=-1\frac{2}{6}=-1\frac{1}{3}