Борис запланував 8/17 городу засадити картоплею 7/17 огирками 1/17 кропом 3/17 квасолой. Чи може

барвинок реалізувати свой план

Ответы на вопрос

Отвечает Коровина Дария.

Ответ:

Ні

Пошаговое объяснение:

1) 8/17=47, 06

2) 7/17=41,18

3) 1/17 =17

4) 3/17 = 17, 65

5) 41,18+17+17,65=75,71.

6)47,06-75,71=-28,65.(невистачить)