Одна сторона трикутника вдвічі менша від другої і на 2 см менша від третьої. Знайди найбільшу

сторонутрикутника, якщо його периметр дорівнює 34 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Михалева Надежда.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

первая сторона х

вторая 2х

третья х+2

периметр =х+2х+х-2=34

4х=32 , х=32÷4=8 первая

2×8=16 вторая

8+2=10 третья