СРОЧНО ДАЮ 25 БАЛОВ Капусту розмістили в два мішки, причому маса першого з них становить 2⅓маси

другого. Яка маса обох мішків разом, якщо в першому мішку капусти було 72 кг?​

Ответы на вопрос

Отвечает Блиновских Настя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

70 : 2 1/3= 70 : 7/3= 70 : 7 *3= 30 кг маса другого мішка

70 + 30= 100 кг маса обох мішків разом