Периметр трикутника дорівнює 60 см, Одна із сторін цього трикутника дорівнюе 24 см,а друга - у 2

рази менша.Яка довжина третьої сторони? .​Вибрати вираз 60-(24+24+2),60-(24+24×2),60-(24+24÷2)

Ответы на вопрос

Отвечает Чебану Снежана.

Ответ:

60-(24+24÷2)

Пошаговое объяснение:

а=24

в=24/2=12

с=60-(24+12)

Правильный ответ: 60-(24+24÷2)