Знайдіть коpінь рівняння (х+3)(х-7)- (х -4) (х + 4)=11​


Ответы на вопрос

Отвечает Туранова Лиза.

Ответ:

x = -4

Пошаговое объяснение:

2x-7x+3x-21-(2x-16)=11

2x-7+3x-21•2x+16=11

-4x-5=11

-4x=11+5

-4x=16