Розв'яжіть: всього дерев 780. Дубів і беріз-680, беріз і тополь 520. Потрібно дізнатися скільки

дубів?​

Ответы на вопрос

Отвечает Смоленская Ника.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

780-520=260 дубів

Отвечает Комарова Богдана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:780-680=100 тополи

520-100=420 берези

680-420=260 дуби