Запишіть вираз для знаходження площі круга,радіус дорівнює 4см


Ответы на вопрос

Отвечает Резниченко Родион.

Ответ:

50,24см²

Пошаговое объяснение:

s = \pi {r}^{2}  = 3.14 \times 4 \times 4 = 50.24

=50,24см²