Власна швидкість моторного човна дорівнює 213 км/год, а швидкість течії річки 13 км/год. Знайдіть

швидкість - 8 човна за течією річки і його швидкість проти течії

Ответы на вопрос

Отвечает Морозова Натуся.

Ответ:

Відповідь: 226 км/год, 200км/год.

Пошаговое объяснение:

1) 213+13=226(км/год) - швидкість човна за течією

2) 213-13=200(км/год) - швидкість човна проти течії річки

Відповідь: 226 км/год, 200км/год.