Розв'язати систему рiвнянь [x²+y²=10; [x² - y² = -8 способом додавання​


Ответы на вопрос

Отвечает Волейко Виктория.
Ответ:

Пошаговое объяснение:
х² + у² = 10
х² - у² = -8

2х² = 2
х² + у² = 10

1)
2х² = 2
х² = 2 : 2
х² = 1
х1 = 1
х2 = -1


2)
х² + у² = 10
1)
1² + у² = 10
1 + у² = 10
у² = 10 - 1
у² = 9
у1 = 3
у2 = -3

2)
(-1)² + у² = 10
1 + у² = 10
у² = 10 - 1
у² = 9
у3 = 3
у4 = -3

(х1; у1) = (1; 3)
(х2; у2) = (-1; -3)
(х3; у3) = (-1; 3)
(х4; у4) = (1; -3)