ПОМОГИТЕ ПЖ ОЧЕНЬ НАДО Спираючись на переставний та сполучний закони, виконайте додавання зручним

способом-2 +3+ (-8) + (-7) +4= ​

Ответы на вопрос

Отвечает Нагица Иван.

Ответ:

Пошаговое объяснение:-2 +3+ (-8) + (-7) +4= -2-8-7+3+4=-17+7=-10