До оздоровчого таботу приїхало 80 дітей. 1/4 дітей направили в перший загін, а 1/2 решти- у другий.

Скільки дітей направили у другий загін?

Ответы на вопрос

Отвечает Малютин Алексей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

80÷4*1 =20 - в перший загін

80-20=60 - залишилось дітей

60÷2*1=30 - у другий.