Першого дня до табору приїхало 250 дітей, другого- в 2 рази більше. П"яту частину всіх дітей

становили учні 2 класів.Скільки учнів других класів приїхало відпочивати?

Ответы на вопрос

Отвечает Косачёв Семён.
250*2=500детей во 2 день
250+500=750 детей за два дня
750:5=150 детей ученики 2 класса
750-150=600 детей ученики других классов