160+(160*2)+х=810 ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!


Ответы на вопрос

Отвечает Лаас Диана.

Ответ:

330

Пошаговое объяснение:

160+(160*2)+х=810

160+320+х=810

480+х=810

х=810-480

х=330

Отвечает Батырханова Анна.

Ответ:

160+(160×2)+х=810

спочатку множимо числа в дужках

160+320+x=810

далі додаємо 160 і 320

480+x=810

переносимо ікси в ліву частину, а числа в праву. оскільки число 480 є додатнім, то після перенесення воно стає від'ємним

х= 810-480

обчислюємо

х=330

якщо є можливість, то позначте як найкращу відповідь