Знайди швидкість руху човна за течією та проти течії ріки, якщо цого власна швидкість 15 км/год, а

швидкість течії ріки ---- 2 3/4 км/год​

Ответы на вопрос

Отвечает Харитонова Светлана.

Відповідь:(плиз дай лутший ответ и лайк)

17.75(17 3\4)-за течією

12.25(12 3\4)-проти течії

Покрокове пояснення:

15+2.75(2 3\4)=17.75(17 3\4)-за течією

15-2.75(2 3\4)=12.25(12 3\4)-проти течії