Графік функції у=cos x розтягнули вздовж осі абсцис та удвічі і паралельно перенесли вздовж цієї ж

осі на одиниць п/6 уліво. Графік якої функції отримали?​

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

у=cos(x/2+Pi/6)

Пошаговое объяснение:
розтягнули у=cos(x/2)
перенесли вздовж осі у=cos(x/2+Pi/6)