2. У класі 28 учнів 40 % із них дівчатка. Скільки хлопців у класі?​


Ответы на вопрос

Отвечает Зюзин Владислав.

Пошаговое объяснение: 1/7 от 28 = 28 * 1/7 = 28 : 7 * 1 = 4

Відповідь 4 парня