Висота циліндра 6 см а його об’єм - 18 см . Чому дорівнює площа основи циліндра


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Кирилл.

Ответ:

S=3 см²

Пошаговое объяснение:

V=S*H

S=V/H

S=18/6=3 см²

Отвечает Бабаев Эльмар.

Ответ:

3 см²

Пошаговое объяснение:

V = Sосн*H

Sосн = V : H

V = 18 см³, H = 6 см

18 : 6 = 3 (см²) - площадь основания