903. У змаганнях з плавання беруть участь 4 спортсмени з Польщі, 8 спортсменів – з Болгарії, 7

спортсменів — з Румунії і 5 – зі Словенії. Порядок, у якому виступають спортсмени, визнача- еться жеребкуванняме. Знайдіть імовірність того, що спортсмен, gқий виступае першим виявиться з Польщі.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мокрецкая Екатерина.

Ответ:

\frac{1}{6}

Пошаговое объяснение:

Всего спортсменів: 4+8+7+5=24

Отже, імовірність того, що спортсмен, який виступає першим виявиться з Польщі:  \frac{4}{24} = \frac{1}{6}.

Удачи! :3