Довжина кола дорівнює 31, 4 метра. Знайдіть площу круга обмеженого цим колом.​


Ответы на вопрос

Отвечает Рогатнев Максим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Довжина кола дорівнює: С= 2πR звідси знайдемо радіус

R= C/2π = 31,4 / 2 * 3,14= 5 м

Площа кола дорывнює : S = πR²= 3,14 * 5²= 3,14 *25= 78,5 м²

Отвечает Банная Настена.
Ответ:

Пошаговое объяснение:
С = 31,4 м
π = 3,14
S = ? см²

S = πR²
R = C / 2π
R = 31,4 : (2*3,14) = 31,4 : 6,28 = 5 см
S = 3,14 * 5² = 3,14 * 25 = 78,5 см²