1.Поле площиною 49 га, 9 га з них займає морква. Яку частину поле займає морква? срочно пожалуйста ​


Ответы на вопрос

Отвечает Морозов Кирилл.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

49 это 1целое

9 это х

х=9×1÷49=9/49