На пофарбовання вікон витратили 3 1/2кг фарби. На пофарбування дверей пішло на 5 3/10кг менше, ніж

на по фарбування підлоги. Скільки всього витратили фарби, якщо на двері пішло 2 4/5

Ответы на вопрос

Отвечает Пилова Марина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

5 3/10+2 4/5=5 3/10+ 2 8/10=7 11/10=8 1/10 кг краски на полы

3 1/2+2 4/5+ 8 1/10=3 5/10+2 8/10+8 1/10=13 14/10=14 4/10=14 2/5кг краски потратили всего