Довжина кола становить 43,96 дм. Знайдіть площу даного круга ( 3,14).


Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Знайдемо радіус кола : R= C/2п= 43,96/2*3,14= 7 см

Площа кола дорівнює:

S= пR²= 3,14 * 7²= 153,86 см²