Скільки коренів має рівняння 5х+5(х-3)=20


Ответы на вопрос

Отвечает Бакиев Данил.

5х+5(х-3)=20

5х+5х-15=20

10х=20+15

10х=35

х=35/10

х=3,5

Один корінь має рівняння