СРОЧНО ДАЮ 30 БАЛ Яким має бути значення m, щоб сума 3 + (−8) + 6 + (−10) + m дорівнювала 5?


Ответы на вопрос

Отвечает Лис Ксюша.

Ответ:

m=14

Пошаговое объяснение:

3+(-8)+6+(-10)+m=5

-9+m=5

m=5-(-9)

m=5+9

m=14