Довжина прямокутника 17 см а ширина на 8 см менша обчисли площу та периметр цього прямокутника​


Ответы на вопрос

Отвечает Денисова Александра.

Ответ:

17-8=9

(17×2)+(9×2)=52 см периметр

17×9=153см в квадрате площа