Гравці однієї футбольної команди Сергій, Василь і Славко забили разом за сезон 64 голи. Сергій

забив 3/8 усіх голів, Василь - 3/5 решти.Скільки голів забив Славко?​

Ответы на вопрос

Отвечает Клубов Рустам.

1) Знайдемо 3/8 від 64:

64 \times  \frac{3}{8}  = 8 \times 3 = 24

Сергій забив 24 голи, решта - 64-24=40 голів.

Знайдемо 3/5 від решти - 40.

 \frac{3}{5}  \times 40 =  \frac{120}{5}  = 24

Василь також забив 24 голи. Залишилося 40-24 = 16 голів - їх забив Славко.

Відповідь: 16 голів.