У коробці було 19 карток пронумерованих числами від 1 до 19. Ізкоробки навмання взяли одну картку.

Яка ймовірність того що на ній записано число: 1)12 2)парне 3)кратне 3 4)у записі якого є цифра 1

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Михаил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

вероятность = количество благоприятных исходов ÷ на количество всех исходов.

1)число 12 одно, значить 1÷19=1/19

2)четных чисел 2 4 6 8 10 12 14 16 18

всего 9, 9/19

3) 3 6 9 12 15 18 чисел 6

вероят. 6/19

4) сцифрой 1 : 1 10 11 12 13 14 15 16 17

18 19 чисел 11

вероятность 11/19=0,5789