На яке число треба замінити а, щоб отримати правильну рівність? 1) а/17+12/17=1 2) 19/15-а/15=1

3) 7/19+а/19-8/19=0 Терміново,Допоможіть будь ласка!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Тян Снежана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) а/17+12/17=1

а/17 = 1 - 12/17

а/17 = 5/17

а= 5

2) 19/15-а/15=1

а/15 = 19/15 - 15/15

а/15 = 4/15

а= 4

3) 7/19+а/19-8/19=0

а/19 = 1/19

а= 1