Придбавши парогенератор за 3600грн,родина витратила 2/9 грошей,які заощадила за рік.Скільки

заощаджених грошей у неї ще залишилося?​

Ответы на вопрос

Отвечает Гатауллин Максим.

Відповідь:

12 600 гривень.

Покрокове пояснення:

Парогенератор коштував 3600 гривень, що складає 2/9 усіх заощаджених родиною грошей.

Відповідно вся сума грошей до купівлі парогенератора складає:

3600 / 2 × 9 = 16200 гривень.

У родини залишилось:

16200 - 3600 = 12600 гривень.

Або так.

У родини залишилось:

1 - 2/9 = 7/9 частин залщаджених грошей.

Витратили 2 частини, залишилось 7 частин.

3600 / 2 × 7 = 12600 гривень.